Zabýváme se likvidací všech škůdců jak ve vašich nemovitostech, tak v jejich okolí a všude tam, kde vás obtěžují. Máme za sebou skvělé výsledky zejména díky důslednému dodržování správných postupů, odbornému přístupu a používání výhradně profesionálních přípravků. Naši technici jsou stále připraveni k výjezdům, jsou odborně proškoleni a své znalosti si neustále prohlubují a doplňují.

Provádíme přímou likvidaci, preventivní ošetření a monitoring, a to vše s maximální úspěšností a zárukou na provedené služby.

Záleží nám na osobním přístupu a hlavně na spokojenosti našich zákazníků, kterou docílíme jen perfektní spoluprací a následně fungujícím pozáručním servisem

Nesnažte se škůdce likvidovat sami. Při špatném postupu nebo použití neprofesionálních prostředků můžete problém jen zhoršit, ohrozit vlastní zdraví a následný zásah prodražit.

Reference

Technik k nám přijel hned druhý den po zavolání. Byl milý, rychlý a úplně nás zbavil problému se štěnicemi napoprvé.

A.Machek, Pardubice

Technik k nám přijel hned druhý den po zavolání. Byl milý, rychlý a úplně nás zbavil problému se štěnicemi napoprvé.

Anonymní zákaznice

Milé a profesionální jednání, trpělivý přístup a hlavně stoprocentní úspěch zbavení rusů. Ještě jednou děkuji.

Rodina Kostelenských, Ústí nad Labem

Potřebujete konzultaci?

Pokud preferujete emailový kontakt, vyplňte potřebné údaje níže. Obvykle reagujeme do 24 hodin. 

Potřebujete pomoc? Chcete poradit?

Jsme tu pro vás - rychlost, odbornost, diskrétnost a komplexní služby

Trápí vás štěnice, švábi, hlodavci, nebo jiní škůdci? Potřebujete pomoc, nebo jen poradit? Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Vždy rychle, ochotně a diskrétně zlikvidujeme škůdce a vrátíme vám opět klid a pohodu.