Specialisté na hubení štěnic

garantujeme 100% úspěšnost a předem jasnou cenu za kompletní vyhubení se zárukou

 • Zničíme vajíčka štěnic, díky použití růstových regulátorů
 • Služby provádíme diskrétně (bez označení vozidel a oblečení techniků)
 • Výjezd do 24 hodin od zavolání - 7 dní v týdnu - DOPRAVU NEÚČTUJEME

Na telefonu jsme neustále připraveni konzultovat váš problém BEZPLATNĚ. Pokud si nejste jistí, stačí nám poslat fotky škůdce a nebo štípanců na e-mail nebo WhatsApp.

PROČ UMÍME ŠTĚNICE VYHUBIT JIŽ PRVNÍM ZÁSAHEM

Zakládáme si na možnosti bezplatné konzultace před, během i po úspěšném vyhubení. Spolupráce s vámi je klíčem k úspěchu

 • Pravidelně se školíme a používáme nejnovější postupy založené na vědeckých studiích
 • Nejmodernější účinné prostředky od předních světových výrobců, šetrné k vašemu zdraví
 • Používáme naši kombinaci přípravků, které působí i na nejrezistentnější druhy štěnic
 • Aplikujeme výrobcem předepsané koncentrace v maximálních množstvích
 • Pečlivě připravujeme prostory kde se štěnice vyskytují pro maximální efektivitu aplikace
 • V případě vysokého zamoření zajišťujeme také odbornou likvidaci napadaného nábytku

Možnost bezplatné konzultace nebo objednání zásahu - výjezd do 24 hodin

V případě nálezu je potřeba jednat, k přemnožení dochází velice rychle. Štěnice domácí naklade až 12 dalších vajíček za týden...

Majitelka firmy STOP-škůdcům.cz

Co o náš říkají naši klienti

Technik k nám přijel hned druhý den po zavolání. Byl milý, rychlý a úplně nás zbavil problému se štěnicemi napoprvé. Od prvního zásahu uběhli 3 měsíce a máme konečně klid.

A.Machek, Pardubice

Chci moc poděkovat paní dispečerce za uklidnění a trpělivost. S panem Vlachem jsou sehraný tým, kteří vyřešili můj problém diskrétně a rychle. Mohu jen doporučit.

Anonymní zákaznice

Děkuji za navrácení klidu a pohody, jak na stránkách slibujete. Už jsme ani nevěřili, že je možné se štěnic zbavit.

V. Liberec

Do 24 hodin jsme u vás a můžete se stát jedním z nich...

Jak poznat štípance od štěnice

Štípance jsou velmi svědivé a vždy je jich několik blízko sebe - v řadě za sebou. Mají červenou barvu a uprostřed mohou mít fialový flíček. Nejčastěji je nacházíme na pažích a nohách, na krku. Citlivějším lidem vydrží i 3 týdny. Charakteristické je také to, že se objevují až po několika dnech.

U některých lidí se kousnutí nemusí vůbec projevit, nebo jen minimálně. Neznamená to ale, že dotyčného štěnice neštípou.

Pokud máte podezření na kousnutí od štěnice, jsme připraveni vám pomoci s rozpoznáním štípanců. Neváhejte nám zaslat foto štípanců na e-mail, Whatsapp nebo jako mms. Díky mnohaleté zkušenosti dokážeme štípance bezpečně identifikovat.

Možnost bezplatné konzultace nebo objednání zásahu - výjezd do 24 hodin

Kousnutí od štěnice
Kousnutí od štěnice

Kde můžeme štěnice nalézt?

Chcete - li se ujistit, že jde o štěnice, můžete například zvednout postel, zkontrolovat záhyby matrací apod, jestli nenajdete malé tmavé tečky, což jsou výkaly štěnic nebo živé jedince. Taktéž výskyt štěnic poznáte podle krvavých skvrn na prostěradle, které zůstanou po rozmáčknutých jedincích.

Štěnice nejčastěji nalezneme v konstrukci postele a jejím okolí, proto se také nazývá Štěnice postelová. Pozorně prohlédněte následující místa:

 • Čelo postele, matrace a rošty
 • Nábytek v okolí postele, zejméná ze zadní strany
 • Rámy obrazů, police na zdech
 • Za světlem nebo v zásuvkách okolo postele
 • Za podlahovými lištami
 • V okolí závěsů a garnyží

Možnost bezplatné konzultace případně objednání zásahu nebo kontroly - výjezd do 24 hodin

Štěnice domácí (postelová)
Štěnice domácí (postelová)
Vajíčka štěnice
Vajíčka štěnice
Vývojová stádia štěnic
Vývojová stádia štěnic

Jak se štěnic zbavit?

Nesnažte se likvidovat štěnice sami. Běžně dostupné a univerzální prostředky na štěnice nemají účinek. Zahubí je pouze při přímém zásahu. Obsahují mnohem menší množství účinných látek a navíc jsou proti volně dostupným látkám často rezistentní.

V případě aplikace dojde k rozehnání, možnosti kontaminace okolních bytů a tím značné prodražení zásahu. Nebezpečné je zejména použití dýmovnic

Hlavní technik firmy STOP-škůdcům

Podle čeho vás štěnice lokalizují

Hostitele napadá zejména v noci, během spánku. Lokalizují vás velice přesně dle teploty a poznají, kdy jste v klidové režimu podle koncentrace CO₂ v dechu. Schovat se tedy v jiné místnost nemá smysl. Saje 5 - 10 minut, obvykle jednou za 3 - 4 dny. Štípance jsou velmi svědivé a vždy je jich několik blízko sebe. 

Štěnice v sobě obsahují krev, v případě že ji rozmáčknete tak, po ní zůstane krvavý flek - je to bezpečný způsob, jak škůdce identifikovat

Otázky a odpovědi k zásahu

Mohu se štěnic zbavit sám?

Nesnažte se hubit štěnice sami běžně dostupnými prostředky z drogerie apod, mají slabý účinek, mohou výskyt rozšířit a tím celý zásah poté prodražit. Vždy vyhledejte odbornou firmu, která používá profesionální prostředky a použivá osvědčené postupy likvidace.

Opravdu hubíte i vajíčka?

Ano, skutečně vás zbavíme i vajíček. Používáme profesionální přípravky s bezpečným použitím ve většině prostor a na většinu povrchů, které se vyznačují dlouhodobým účinkem. Jejich největší výhodou je ale trojí smrtící účinek. Zahubí dospělé jedince, přeruší několik vývojových stádií současně a likviduje i vajíčka ( sterilizace ). Díky růstovým regulátorům v používaných přípravcích po zásahu samice, které nezemřou okamžitě, kladou pouze sterilní vajíčka. Tyto regulátory nejsou pro savce nijak toxické.

Jak se na dezinsekci připravit?

Není potřeba se nijak na dezinsekci připravovat. Je důležité hlavně nic nepřemisťovat aby nedošlo ke zbytečnému zavlečení do jiné místnosti.

Naši technici si vše připravují sami. Vše s vámi prohlédneme a podáme Vám podrobné informace, jak bude hubení probíhat a co je potřeba následně dodržovat.

Jak dezinsekce probíha?

Před příjezdem technika vám vysvětlíme, jak připravit vše potřebné, aby byl zásah co nejefektivnější. Na místě technik přesně vyhodnotí situaci u vás, podrobně vám vysvětlí celý postup a provede odborný postřik, případně další opatření, aby všechny štěnice, včetně vajíček, úspěšně zlikvidoval.

Poté dostanete přesné instrukce, jak se chovat po dezinsekci a jaká opatření dodržovat, aby byl výsledek co nejúspěšnější.

Vždy hradíte pouze první zásah, pokud by se nepodařilo vyhubit vše napoprvé, další opakovanou návštěvu technika nehradíte.

Jaká jsou omezení po provedeném zásahu?

Po dezinsekci je dobré nevstupovat do ošetřených prostor po dobu cca 1 - 2 hodin, v závislosti na rozsahu zásahu a použitých prostředcích. Zejména je nutné nevpouštět domácí mazlíčky. Dále je potřeba postupovad dle doporučení technika, který stanovuje postup na místě.

Jaká jsou rizika pro domácí mazlíčky?

Nejvíce jsou ohroženi vodní živočichové, pokud by došlo ke kontaminaci vody. Proto je nutné vždy předem tato místa zajistit. 

Studenokrevní mazlíčci - hadi, ještěrky...., pohybující se volně po bytě, pokud je ještě vrstva dezinsekčního prostředku na podlaze apod.

Kočky, hlavně se světlou srstí, je dobré do bytu nevpouštět cca 72 hodin po dezinsekčním zásahu.

Mohou se štěnice po dezinsekci vrátit?

Dezinsekčním zásahem vyhubíme všechny jedince i vajíčka, nacházející se v místě ( v bytě, kaceláři atd ) Jediné, co nedokážeme ovlivnit, je fakt, že se k vám štěnice mohou opět dostat zanesením z jiného místa...

Potřebujete pomoc? Chcete poradit?

Jsme tu pro vás - rychlost, odbornost, diskrétnost a komplexní služby.

Trápí vás štěnice, švábi, hlodavci, nebo jiní škůdci? Potřebujete pomoc, nebo jen poradit? Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu, 24 hod denně. Vždy rychle, ochotně a diskrétně zlikvidujeme škůdce a vrátíme vám opět klid a pohodu.